Moderatorja bukuroshe e Supersportit, Ilda Bejleri sa vjen e duket më në formë. Pas sezonit të lodhshëm, ajo po shijon pushimet në një ishull grek.

Në një foto të postuar në profilin e saj në “Instagram”, Ilda shfaqet tepër seksi duke i treguar pothuajse të gjitha.

Të shumta kanë qenë edhe komentet në drejtim të saj ku të gjithë fansat ishin thuajse në një mendje. Ata i kanë bërë komplimente duke e quajtur seksi dhe të nxehtë.

 

T mobile In article [4]
Global