Si një supermodele Cara Delevingne nuk është e huaj për stilet transformuese.

Një kameleone e modës, 24-vjeçarja shfaqet në një sërë fotosh për revistën GQ, me një armaturë argjendi futuriste të tejdukshme, flokë të akullt, dhe ups… pa të brendshme.

Seksualiteti i saj ka qënë gjithmonë në qendër të debateve, por javën e kaluar vetë Cara ka thënë për revistën “Glamour”: “Sapo kam folur për tendencat e mia seksuale, njerëzit kishin një shprehje në fytyrë si “Pra ju jeni homoseksuale”.  Dhe unë isha “Jo, nuk jam homoseksuale