Modelja e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe nuk di të ndalet së pozuari fotografi të ndryshme.

Jaçe duket më në formë se kurrë më parë, andaj edhe nuk përton që t’i shfaqë ato.

Ish- banorja e “Big Brother Albania”, ka shtuar provokimet dhe nuk e ka aspak problem të tregojë edhe më shumë se që duhet.