Janë publikuar formacionet zyrtare për miqësoren mes Interit dhe Lyon
Interi dhe Lyoni e zhvillojnë këtë miqësore në Kinë, nga ora 14:05, shkruan Gazeta Express.

Inter: Handanovic, D’ambrosio, Murillo, Miranda, Nagatomo, Gagliardini, J.Mario, Borja Valero, Candreva, Pinamonti, Eder.

Lyon: Lopes, Rafael,