Flori Mumajesi sapo ka publikuar në version të tretë të hitit të tij Nallane.

Ky bashkëpunim vjen me Arilenën dhe kënga është super ritmike.  Klipi është njësoj si dy versionet e para, i gjithë i xhiruar në makinë.

‘Dakort e di qe do ta degjoni nga telefoni por mundohuni sa me shume volum Nallane 3’ ka shkruar Flori përbri postimit të tij.

Image