Këngëtari Flori Mumajesi nuk është parë asnjëherë më parë më pozitiv dhe i lumtur se në këtë foto.

Kujtimi që ka publikuar e ka kthyer më të dashurin e publikut 15 vjet pas në kohë.

Ai ka bërë një publikim kushtuar nipit të tij i cili feston ditëlindjen.

“Gëzuar ditëlindjen, i pari dhe i vetmi!” – ka shkruar Flori krah fotos emocionuese.