Ashley Graham po vazhdon të ndez rrjetin nga pushimet e saj.

Modelja 29-vjeçare ka kthyer sërish vëmendjen e të ndjekësve të saj me një kostum të leopardtit, derisa shijonte plazhin, shkruan Daily Mail,

Në fotot e publikuara, ajo është dukur vërtetë seksi, duke ekspozuar në masë të madhe gjoksin bombastik dhe të pasmet gjigante