Noizy është nga reperët më të pëlqyer shqiptar me numrin më të madh të fansave. Simpatia e fansave të tij për të është mjaft e madhe dhe takimi me reperin e pëlqyer padyshim është një nga dëshirat e flakta të tyre.

Në një koncert, i cili siç duket është mbajtur në Podujevë, reperi është gjindur në një situatë të sikletshme.

Ka qenë një vajzë që nga video duket të jetë në moshë të re, e cila është ngjitur në skenë për të përqafuar Noizyn por duke mos e lëshuar më.

Global

Është dashur ndërhyrja e sigurimit që vajza të largohet që reperi të performojë i lirë. Për më tepër mund të ndiqni videon më poshtë:

T mobile In article [4]