Dua Lipa ka sjell ditë më parë projektin më të ri muzikor.

“New Rules”, titullohet kënga më e re që e ka shoqëruar me videoklip.

Në këtë të fundit paraqitet këngëtarja shqiptare dhe disa vajza të bukura dhe atraktive, transmeton Telegrafi.

Por, duket se kënga është pranuar shumë mirë prej fansave, sa që një grup i ka organizuar një befasi Duas.