Ajo u bë e famshme  në “Housewives Desperate”, duke luajtur të padurueshmen Gabrielle nga viti 2004 deri më 2012.

Dhe Eva Longoria tregoi edhe një herë pse është një yll, derisa u shfaq në plazhin e Marbella të enjten, shkruan Daily Mail,

Aktorja amerikane tregoi trupin e saj të lakmueshëm me rroba banje ngjyrë mandarine, të kombinuar me një këmishë të bardhë.

42-vjeçarja tërhoqi vëmendjen e të gjithë pushuesve.