E kemi parë të pozojë me bikini në det dhe në resortet luksoze të Ibizas, por këtë herë vjen krejt ndryshe.

Si rrallë herë këtë verë, Demi Rose u shfaq e veshur. 22-vjeçarja u fotografua në rrugët e Ibizas së bashku me një mikeshë të veten.

Por edhe kur Demi vendos të vishet era e nxjerr zbuluar, duke i ngritur fustanin në momentin që po blinte një akullore.