Këngëtarja Era Istrefi ka mahnitur me imazhin e fundit të publikuar në Instagram.

Ajo vjen më seksi se kurrë më parë, në bikini me një selfie në pasqyrë.

Era, përkrah fotos ka marrë shumë pëlqime dhe komente pozitive nga fansat e saj shqiptarë dhe jo vetëm. Kujtojmë që sukseset e saj nuk  po kanë të ndalur.

Era Istrefi mbetet njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare e njohur ndërkombëtarisht.

T mobile In article [4]
Global