Këngëtarja kosovare me famë botërore, Era Istrefi vazhdon që të befasojë fansat me ndryshimet e mëdha që i bën në pamjen e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar disa fotografi në rrjetin social Instagram, ku shfaqet mjaft provokuese dhe me një veshje unike.

Në njërën ka hedhur në pah gjoksin në bluzën e hapur, ndërsa në tjetrën tregon të pasmet në një pale xhinse të grisura.

Istrefi me këngën e saj të fundit “Redrum” ka arritur miliona klikime.

Për më shumë shikoni fotografitë e saj në Instagram