Këngëtarja Enca Haxhia është pothuajse artistja më e përfolur në mediet rozë, kjo për shkak të veprimeve që bën.

Së fundi, Enca ka publikuar disa foto dhe video në Instagram, përmes të cilave zbulonte gjoksin, shkruan lajmi.net.

E veshur tejet provokuese, Enca pozoi duke vënë gjoksin e saj bombastik në rend të parë.

Një javë më parë, Enca publikoi projektin “Ciao”, i cili po pëlqehet nga fansat e saj dhe ka marrë mbi 2 milion klikime.