Pjesë e klipit më të ri të këngëtares Enca Haxhia, “Ciao” është bërë edhe modelja e njohur Françeska Jaçe.

Tashmë dihet që dy bukuroshet janë mike të ngushta së bashku dhe kudo i shohim bashkë. Pas publikimit të klipit Jaçe i ka dedikuar disa fjalë zemre mikes së saj:

“Te gjithe e dime talentin tend , se sa shume e do ti muziken ,sa fort punon ti per te dhe sa e meriton te jesh The Queen …Jam shume e emocionuar qe jam pjese e ketij projekti te mbushur plot dashuri te sinqerte . Cdo kenge e jotja ka qene eshte dhe do te mbetet hit , por padiskutim #Ciao mbetet e preferuara ime , you knoë ëwhy,”-përfundon postimi i saj në rrjete sociale. Ndërkohë edhe komenti i Encës pas këtyre fjalëve ka qenë mjaft i ndjerë: “Te kam zemer, u made this whole thing better & prettier jo modele po supermodele,”-përfundon komenti i këngëtares.

T mobile In article [4]