Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe më e përfolura e momentit.

Ajo njihet për stilin e saj unik. Por me siguri gjithmonë nuk ka qenë e tillë.

Ja dhe një kolazh me foto të vjetra të Encës, që me siguri nuk do donte të egzistonin.