Videoklipi “Ciao” i Encës plot surpiza!

Ato duken shumë bukur të dyja të veshura në të zezë. Për këngën “Ciao”, Enca ka bashkëpunuar me shtëpinë e madhe diskografike, Universal Music. Më poshtë do mund të shikoni edhe një video qe Enca e ka publikuar pak kohë më parë në Insta Story.

Këngëtarja Enca Haxhia para pak kohësh ka paralajmëruar projektin e saj të ri qe do te titullohet “Ciao”. Enca eshte drejt përfundimit të videoklipit dhe do të lançohet me shpejt se c’mendohej në datën 14 Korrik.

 Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes rrjeteve sociale, duke premtuar të jetë kënga më e sinqertë që ka punuar deri tani. Por surprizat nuk mbarojnë pasi pasi intv.al bën me dije se pjesë e klipit do te jetë edhe ish banorja seksi e “Big Brother”, Françeska Jaçe.