Siç edhe njoftoi Prive.al më herët gjatë ditës, Bubulina Krasniqi, këngëtarja e dikurshme e skenës muzikore njëherësh motra e aktores Teuta Krasniqi sot u bë nënë për të parën herë.

Një lidhje shumë vjeçare e kurorëzuar me martesë vitin e kaluar pati si fryt të dashurisë djalin që erdhi në jetë sot.

E në këtë moment të veçantë për të gjithë familjen, nuk kishte se si të mungonte urimi i Teutës, e cila me këtë rast bëhet për të parën herë teze.

‘Shpirti i tezes, mire se erdhe ne kete bote  [????] [????] [????]  Pac shendet, shume dashni, plot gezime, sukses dhe mbaresi ne cdo aspekt te jetes. Ne, e gjithe familja, jemi ketu per me te dasht gjithmone pa kusht. @bubulinaaa Stjuarti, faleminderit qe ma dhurove epitetin Teze, jam shume e lumtur… Ju duam shume, teta Teuta, xhaxhi Astro, Tara dhe Kaia ‘ – deklaron në postimin e bërë aktorja e njohur.