Modelja e njohur Emily Ratajkoëski ka befasuar sërish në daljen e sj të radhës.

26-vjeçarja kishte veshur pantallona dhe xhaketë xhins. Por nuk mbante asgjë veshur poshtë xhaketës pothuasje të zbërthyer.

Zeshkanja mahnitëse tregoi format e saj trupore të mrekullueshme.

Kjo paraqitje e saj tejet tërheqëse vjen menjëherë pas kthimit të saj në Londër, nga pushimet me të dashurin e saj Jeff Magid, kohë të cilën kaluan në rivierat italiane.