Moderatorja Elita Rudi ishte e ftuar në një intervistë për emisionin Mirage këtë të premte.

Elita rrëfeu të pathëna nga jeta e saj private, lidhja me Gjikon si dhe karrierën në moderim.

Edhe pse jo të gjithë e dinë, Elita ishte në një klasë në gjimnaz bashkë me këngëtaren dhe modelen Morena Taraku.

Për Mirage, ajo tregoi se çfarë raportesh kanë sot mes veti, Elita dhe Morena.

Këtë gjë, mund ta kuptoni në linkun e mëposhtëm ku gjendet intervista e Elitës për Mirage.