Superylli i futbollit, Cristiano Ronaldo, gjithnjë bën pushime luksoze.

Edhe pse ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave për raportin e tij me Georgina Rodriguez, e cila është shtatzënë, Ronaldo ka tërhequr vëmendjen edhe nga pushimet.

Në jahtin, ku ai po qëndron në Ibiza, shihet ylli i Realit në prani të të dashurës Georgina Rodriguez, nënës së tij dhe motrat e tyre.

Ronaldo besohet se është duke pritur t’i lindë një vajzë me të dashurën e tij Georgina Rodrgiuez.

Mendohet që ai shumë shpejt t’i kthehet fushave në përgatitje të sezonit të ri me klubin e Real Madridit.