E zhveshur por me një peshqir, një krevat përplot gjëra dhe me një parukë të kuqe të ndritshme, selfie e fundit e Kyliet e publikuar.

E lindur për media sociale, ajo di si të kënaqë fansat e saj,

Dhe 95 milionë ndjekësit e saj në Instagram ishin të shpejtë për t’iu përgjigjur pas publikimit të asaj fotografie, që i ndezi ata.

Sikur edhe çdoherë, Kylie dukej mjaft seksi, derisa kishte nxjerrë gjoksin