Ju mbase nuk e mbani mend por Luana Vjollca ka qenë brenda në Big Brother dhe këtu mund ta shikoni si dukej ajo.

Moderatorja seksi Luana Vjollca ka qenë brenda shtëpisë më të madhe në Shqipëri, Big Brother. Por jo si gjithë të tjerët, ajo nuk ishte banore por ishte e ftuar nga “Big Brother”. Ka qenë edicioni i 2-të i Big Brother, në atë kohë Luana ka qenë imazh i Digitalb gjithashtu edhe velinë e “Fiks Fare”.

Duhet thënë se Luana ka ndryshuar pak por bukurinë e ka patur dhe e ka akoma, shkruan intv.al.

Më pshtë do mund të shikoni videon në momentin kur Luana ishte brenda në “Big Brother” si dhe në këtë video mund të shikoni dhe personazhe të tjerë të cilët janë të famshëm tani./intv