Ajo konsiderohet të jetë një prej modeleve më të bukura shqiptare – të të gjitha kohëve.

Dorina Gegiçi, e lindur në Durrës, ka fytyrë magjepsëse dhe trup fantastik.

Bukuroshja 21-vjeçare është mjaft e popullarizuar në rrjetet sociale. Vetëm në Instagram numëron gati 100 mijë ndjekës.

Admiruesit e saj ajo i qeras rregullisht me fotografi të bukura, në të cilat zakonisht shihet në vende përrallore bregdetare, me bikini që ia vënë në pah format mahnitëse, shkruan Gazeta Express.

Së fundmi, Dorina ka qëndruar në Kapri të Italisë, ku ka pushuar dhe njëkohësisht ka realizuar fotografi të mrekullueshme.