Prej disa kohësh vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina jeton në SHBA ku ka nisur të merret me karrierën e saj si artiste.

Por këtë herë ajo duket se i ka tronditur ndjekësit e saj në rrjete sociale me foton më të fundit. Ajo shfaqet totalisht e lagur dhe pa të brendshme duke ekspozuar në këtë mënyrë çdo pjesë të trupit të saj e sidomos gjoksin.

Duket se Anxhelina është e vetëdijshme që kjo foto është mjaft e nxehtë pasi shkruan: “Një nga fotot më seksi në historinë e njerëzit,”-ka shkruar këngëtarja.