Ledri Vula është një ndër reperët më të kërkuar në vend. Duket se gjatë kësaj vere ai e ka çdo ditë të zënë me koncerte nëpër klube. Po sa para fiton Ledri Vula?

Pas disa këngëve të reja, reperi ka sjellë edhe bashkëpunimin më të fundit me Bashbuta. “Mbie re”  e tyre po ecën në gjurmët e suksesit të këngëve të tjera dhe këtë e tregojnë edhe paratë e fituara pas çdo koncerti.

30 vjeçari ka postuar këtë foto ku tregohet që po numëron paratë bashkë me Butën. “Lek shiptare tu nje” shkruan ai krah fotos. Gjkojeni vetë se sa të ardhura mund të siguroj Ledri pas këtyre sukseseve.

Global