Këngëtarja Dua Lipa ditë më parë bëri të ditur datat e turit të saj të koncerteve në muajt tetor-nëntor 2017.

Ndërkohë sa i përket projektit të fundit, Dua ende po shijon suksesin e këngës “New Rules”.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ta fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Dua ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet duke e u zhveshur, teksa ndodhet në makinë.

Këtë fotografi ajo e ka publikuar vetëm për shaka, dhe duket se njëlloj e kanë pritur edhe fansat e saj.