Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka nisur koncertet në kuadër të promovimit të këngës së saj të re.

Ajo mbrëmë ka performuar në Rumani, ku u prit nga një publik shumë i madh në numër.

Derisa Dua këndonte me plot energji në skenë, publiku brohorisnin së bashku me të, në të gjitha këngët.

Kënga më e re nga Dua Lipa është ‘New Rules’ e cila është publikuar 3 ditë më parë dhe po pëlqehet mjaft mirë nga publiku, deri tani ajo ka marrë mbi 6 milionë klikime.