Këngëtarja e famshme me prejardhje nga Kosova, Dua Lipa është përfolur kohëve të fundit për një lidhje të mundshme me DJ e famshëm Martin Garrix.

Dua dhe Martin kanë edhe një bashkëpunim në këngën “Scared to be lonely” që ka rezultuar shumë i suksesshëm.

Çifti është kapur nga paparacët në dhomën e një hoteli derisa qëndronin të përqafuar fort me njëri-tjetrin.

21 vjeçarja ka publikuar së fundmi në Instagram një fotografi ku shihet duke performuar ndërkohë që në prapavijë qëndron Dj Martin Garrix të cilin e falënderon që po e shoqëron