Brooklyn Beckham dhe Madison Beer janë çifti më i ri në showbizin ndërkombëtar.

18-vjeçari dhe këngëtarja kanë kaluar shumë kohë së bashku javëve të fundit në Los Angeles, dhe është konfirmuar të jenë në një lidhje, sipas Page Six dhe People.

Ata u panë së bashku në një koncert në Santa Clara javën e kaluar dhe në një klub nate në Los Angeles, këtë fundjavë të kaluar.

T mobile In article [4]