Projekti i ri i Encës, i paralajmëruar shumë kohë më parë, tashmë është lansuar në disa platforma.

Padyshim, se janë fansat e muzikës së saj, ata të cilët e kanë pritur me padurim këtë këngë.

Pasi kanë dëgjuar këngën e Encës, disa prej fansave të saj, kanë nisur dhurata në drejtim të këngëtares.

Disa prej tyre, këngëtarja i ka publikuar në rrjete sociale, në ato foto shihen buqeta me trëndafila dhe kartolina me mbishkrime në to.

Kënga më e re e Encës mund të dëgjohet në platformat digjitale si “Spotify”, “Listen on Music”, “Deezer”, e të tjera.