Dhurata Dora, është njëra ndër këngëtaret më të bukura të skenës sonë.

Ajo ka publikuar disa foto në llogarinë e saj në ‘Instagram’. Me flokë të lëshuara e grim të shkëlqyer, Dhurata duket tejet bukur dhe seksi.

Rikujtojmë se këngëtarja është duke  e shijuar suksesin e këngës ‘Simpatia’, të cilën e solli me Lumi B