Këngëtarja Dhurata Dora më në fund e ka publikuar këngën e saj të re ‘Bubble’ , të cilën e ka shoqëruar edhe me një videoklip, të xhiruar në plazh.

Kënga është një prodhim i Max Production sa i përket klipit, me tekst nga Genti dhe Fifi, kurse muzikë nga Alandy.

Padyshim që edhe ky projekt do jetë një tjetër hit i Dhuratës.