Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovës.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po heton rastin.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes është gjetur një revole.

Vrasjet kanë ndodhur kur një person ka shtënë drejt tjetrit dhe më pas ka qëlluar edhe veten.

Dy të vrarët janë të moshës rreth 50 vjeçare, ndërsa vrasja ka ndodhur pas një zënke.