Deputetja e njohur dhe shumë seksi e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje është njëra ndër deputet më joshëse të Kuvendit.

Pasi ka siguruar me sukses votat për të qenë zgjedhur edhe në legjislaturën e ardhshme të Kuvendit si pjesë e grupit 6+, Balje duket se po e shijon më së miri verën së bashku me familjen e saj.

Përmes rrjeteve sociale, ajo ka bërë të ditur se pushimet ka vendosur t’i kalojë në Turqi. Në llogarinë e saj zyrtare në Facebook, Duda ka publikuar një fotografi, në të cilën shfaqet mjaft atraktive pranë bregdetit turk.

“E bukura Turqi”, shkruan ajo në mbishkrimin e fotografisë. Por bie në sy se përkundër faktit, që është nënë e tre fëmijëve, ajo di të ruajë mjaft mirë linjat dhe shfaqet gjithnjë në top formë.