Skuadra e Chelseas ka mposhtur Arsenalin me rezultatin 3-0, ndërsa gjatë miqësores Pedro pati një duel të ashpër me portierin e ‘topçinjve’, Ospina.

Mesfushori londinez si pasojë e goditjes së fortë ka pasur gjakderdhje të madhe duke detyruar mjekët që ta dërgojnë për në spital.

Gjithsesi fatmirësisht çdo gjë përfundoi mirë dhe anësori i Chelseat nuk pësoi ndonjë lëndim të rëndë.

Global

“Çfarë goditje! Fatmirësisht gjithçka është në rregull. Faleminderit për mesazhet”, shkroi Pedro në Twitter. 

Image

T mobile In article [4]