Modelja Demi Rose ka treguar edhe njëherë format e saj të bujshme në imazhet e publikuara me të brendshme.

Ajo ishte veshur me të kuqe, veshje kjo tejet provokuese teksa pozonte për Sixty6 Magazine, shkruan lajmi.net.

Medelja sexy zbulon format tërheqëse, derisa u paraqit e veshur me të kuqe, duke vënë në plan të parë të pasmet ‘bombë’.

Dj e famshme 22-vjeçare la pa ‘frymë’ të gjithë me paraqitjen e saj në të kuqe prej lëkure.

Ajo tashmë cilësohet si ‘Dj më seksi në botë’ dhe është vazhdimisht  e pranishme në kopertinën e Sixty 6.