Demi Rose ka uruar sipas mënyrës së saj, pavarësinë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Dhe skishte se si të ndodhte ndryshe, vetëm zhveshur.

Modelja ka pozuar vetëm me bikini dhe shihet teksa mban flamurin amerikan në dorë, por që të gjithë vëmendjen në këtë foto e merr dicka tjetër…