Ylli i “Teen Mom 2”, Briana DeJesus ka sjell në jetë fëmijën e saj të dytë.

Ajo ka lindur të dielën në mbrëmje një vajzë të cilën e ka pagëzuar Stella Star, shkruan UsWeekly.

Bëhet me dije de edhe Dejesus edhe Stella janë bashkë të lumtura dhe në gjendje të mirë shëndetësore pas lindjes.

Ajo po ashtu ka edhe një vajzë tjetër pesë vjeçare që e thërrasin Nova. Babai i saj është ish i dashuri i DeJseus, Devoin Austin.