David Beckham ekspozoi bicepsin e tij të fryrë pasi filloi javën me stërvitje!

Ish-ylli i futbollir u pa të hënën në West Hollywood, Kaliforni.

42-vjeçari kishte të veshur një bluzë gri, pantallona të shkurtra të zeza, dhe një kapelë të bejsbollit. Po atë ditë, David bëri një vizitë të artisti i tij i tatuazhit, Mark Mahoney, transmeton Klan Kosova.

Ai postoi edhe një fotografi në llogarinë e tij në Instagram teksa ishte duke mbaruar tatuazhin e lënë në gjysmë.