Këngëtarja Dafina Zeqiri tash e një kohë është zhvendosur në Amerikë dhe atje po e shijon çdo moment të jetës.

Së fundi, Dafina ka publikuar disa imazhe në profilin e saj në Instagram, ku shihet në pishin bashkë me miket e saj, shkruan lajmi.net.

Dafina me shoqe kaloi ditën në pishinë dhe nga ato imazhe që solli për ndjekësit e saj në rrjete sociale, duket se kalonte për mrekulli.

Ajo ‘dridhte’ gjoksin dhe me këmbët e hapura filmohej në Instagram.