Këngëtarja vjen me projektin e saj të ri “Gimme ur Love”

Këngëtarja e njohur, Dafina Rexhepi pas një pauze të gjatë iu është rikthyer skenës muzikore, duke sjellur projektin të cilin e ka titulluar “Boi”.

Por, Dafina nuk e ka në plan të ndalet me kaq, këngëtarja po sjell edhe një projekt, shkruan rtv21.tv

Dafina ka publikuar në Instagram edhe trailerin e videoklipit i cili është realizuar një vend bregdetar.

Kënga do të titullohet “Gimme ur Love” dhe do të publikohet më 15 korrik.