I dashuri i Dafina Zeqirit ka festuar ditëlindjen.

Në një festë me familjarë dhe miq, nuk ka munguar as Dafi e cila duket e mrekullueshme, shkruan Indeksonline.

Nga kjo festë, këngëtarja ka publikuar edhe disa video e fotografi.

E njëra ndër imazhet është edhe ajo e puthjes pasionante mes Dafinës dhe të dashurit të saj.

Çifti duken tejet të lumtur së bashku.