Futbollisti i famshëm Cristiano Ronaldo po kalon pushime luksoze në Ibiza në jahtin e tij.

Por Cristiano nuk është i vetëm në pushime.

Bashkë me të janë edhe e dashura e tij shtatzënë, Georgina Rodriguez si dhe motrat dhe nëna e tij të cilat kënaqen afër të dashurit të tyre.