Nje plak i cili eshte i ulur ne nje motorr per te moshuar eshte harbuar kur prane tij ka shkuar nje femer tejet seksi duke ju dridhur plakut.

Njerezit e pranishem kane shperthyer ne brohorima duke i dhene kurajo plakut qefli i cili per pak sa nuk ngrihet nga motorri i tij modest.

Video eshte shperndare ne rrjetet sociale ku shihet qe i moshuari ka kaluar ne delir dhe prek te pasmet e vajzes qe i kercen sikur edhe ai te ishte i ri. /shqiperiaime.al