Ajo është e njohur për hitet e saj të nxehta dhe fizikun e saj tonik.

Dhe Christina Milian është kthyer sërish tek nxehtësia, pasi ka nisur pushimet e saj në Miami, shkruan Daily Mail,

Këngëtarja 35-vjeçare ka shfaqur format e saj për t’u pasur lakmi në plazh, derisa është parë duke u argëtuar me vajzën e saj.

Bukuroshja me ngjyrë, i ka lënë pak imagjinatës pasi me kostumin e saj të ngjitur për trupi, ka ekspozuar edhe thithkat e saj