Ajo dikur u tall se gjithçka e saj është false përveç faqeve.

Por, sërish dje pranoi se diçka nuk është e vërtetë rreth saj, dhe kjo është nxirja që ka marrë lëkura e saj. Këtë e tregoi vetë Chrissy Teigen në një pozë nudo që nxorri në Snapchatin e saj, ku vendosi mbishkrimin se nxirja ishte realizuar me spray.

Përtej saj nuk mund të kalojë pa u theksuar fakti se ajo është pa asnjë veshje në trup, dhe duhet thënë se kemi parë poza edhe më të mira nga ajo. Bashkëshortja e John Legend duket qartë se nuk ishte në ditën e saj më të mirë, ndoshta edhe për shkak se pozicioni në të cilin ndodhet nuk e favorizon aspak.

Ajo është shfaqur duke mbuluar pjesët e saj intime dhe të themi të drejtën, mirë ka bërë.

Chrissy natyrisht mbetet një nga vajzat më bukuroshe të botës së spektaklit, por duket se të gjithë kanë ditët e tyre të këqija. Kështu që, gjithë të tjerat nuk duhet të mërziten aspak.