Emra të rinj mund të vijnë akoma te Chelsea këtë verë. Kampionët e Premier League janë duke punuar për të mposhtur Milanin dhe Manchester Unitedin për sulmuesin e Fluminense, Richarlison.

Lajmi është bërë i ditur nga eksperti i transferimeve, ‘Gianluca Di Marzio’. Blutë e Londrës tani janë favoritë për të nënshkruar me 20-vjeçarin.

Richarlison është pjesë e Fluminense që nga viti 2016, dhe në 37 paraqitje ka shënuar 6 gola.