Është një nga blogeret shqiptare më të njohura gjithashtu e njohur për lidhjen e saj të dashurisë me djalin e ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzenin.

Por këtë herë duket se do të kemi një tjetër surprizë nga Armina. Ajo ka publikuar disa foto dhe video në Instastories në të cilën ka bërë gati një zyrë të re. Nuk dihet ende se për çfarë po përgatitet Armina këtë herë.