Ai është ndër reperët më të njohur kosovarë që më muzikën e tij ka bërë për vete me mijëra njerëz.

Këngët shpesh i shndërrohen në hite, e i dëgjon ngado, nga klubet e natës e deri te secila makinë që të kalon pranë.

Mbrëmjen e kaluar kishte aq shumë të interesuar për ta dëgjuar muzikën e tij, sa salla nuk po i zinte të gjithë brenda.

Këtë e shkaktoi reperi kosovar Capital T, për të cilin njerëzit po prisnin në radhë tek dera e klubit ku ai do performonte.

Një video që Capital T e ka publikuar në Instagram, tregon se me dhjetëra njerëz nuk kanë mundur të futen brenda për ta dëgjuar këngëtarin gjatë interpretimit.

T mobile In article [4]

Por ai është ndjerë borxhli dhe ka vendosur që t’iu shkruajë të gjithë atyre përmes një postimi në Instagram, ku thotë: “Mitro, kam shumë dashuri për juve. U kërkoj falje të gjithë atyre që nuk i ka zënë brenda. Shihemi shpejt”.

T mobile In article [4]